KLUB SPORTOWY CAPOEIRA Treningi Capoeira dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zapisy

Klub Sportowy Capoeira w Dąbrowie Górniczej prowadzi trzy grupy, do których można zapisywać się przez cały rok – wybierz grupę dla siebie i dołącz do nas !

Grupa RODZINNA

Jest to sekcja dla najmłodszych adeptów Capoeira  oraz odważnych rodziców – trwające 45 minut zajęcia polegają na grach i zabawach przeplatanych elementami Capoeira – ponadto ćwiczenia rytmiczne i gra na oryginalnych instrumentach muzycznych stanowią dopełnienie naszych zajęć. Tutaj nie ma miejsca na nudę! Oczywiście dla rodziców intensywność i ćwiczenia są odpowiednio modyfikowane !

Grupa 8-13:

Jest to grupa przeznaczona dla starszych dzieci w której kładziemy nacisk na naukę technik Capoeira, kompletny rozwój wszystkich cech motorycznych oraz naukę dyscypliny, współpracy i zdrowej rywalizacji. Oczywiście nie brakuję tutaj gier i zabaw ruchowych !

Grupa 14+:

Sekcja przeznaczona dla młodzieży i dorosłych od 14 roku życia. Zajęcia trwają 90 minut. Poziom treningu jest zawsze dostosowany do uczestnika – jeśli jesteś młodszy lub początkujący – ­nie martw się o to, czy poradzisz sobie wśród starszych i zaawansowanych. Każdy kiedyś zaczynał!

Zajęcia pozwalają poprawić wszelkie cechy motoryczne, zrelaksować się psychicznie, poznać wiele nowych ludzi i miejsc, a także – co najważniejsze – zacząć poznawać i trenować Capoeira!

Co jest potrzebne na pierwszy trening?

– ­strój zmienny (ćwiczymy na boso), w miarę możliwości biała koszulka
– ­butelka wody
­- dobry humor :)

Gdzie odbywają się zajęcia ?

Zajęcia Capoeira w Dąbrowie Górniczej odbywają się w II LO im. Stefana Żeromskiego które mieści się na ul. Górniczej 17(naprzeciwko Hali Widowiskowo – Sportowej w Parku Hallera)

Pierwszy trening jest darmowy i bez zobowiązań. Przyjdź, spróbuj – ZOSTAŃ !

Więcej o Capoeira przeczytasz tutaj